Miło was poznać, jesteśmy THERESE

KategoriaFiltr
 
 
 
 
 

Miło was poznać, jesteśmy THERESE

17.01.2019.
Miło was poznać, jesteśmy THERESE

Każdej kobiecie pasuje być królową. Mieć dla siebie czas, rozpieszczać się i cieszyć się luksusem. Tak jak kiedyś, gdy damy musiały być piękne i wyjątkowe.

 

Chcemy przywrócić tę tradycję i ją pielęgnować. Nawet pomimo tego, że żyjemy w czasach, w których na kobiety kładzie się o wiele większy nacisk. Muszą być idealnymi matkami, partnerkami, osiągać sukcesy w pracy, dbać o dom a przy okazji muszą być zadbane, uśmiechnięta i szczęśliwe.

KAŻDA KOBIETA ZASŁUŻY NA TO, ABY BYĆ KRÓLOWĄ

Jest dla nas oczywiste, że jeśli chcemy zobaczyć piękno zewnętrzne, musimy zadbać o nie od wewnątrz. I właśnie dlatego powstała firma Therese. Naszym zadaniem jest zapewnianie kobietom królewskich przeżyć bez względu na to, kim są, czym się zajmują i w jakim kraju żyją.

Therese istnieje na słowackim rynku od 2016 roku. Czuliśmy jednak, że nasza misja nie może mieć żadnych granic. Dlatego już po czterech miesiącach ruszyliśmy z naszą ofertą do Czech a w październiku 2016 roku również na Węgry.

W lutym 2017 roku rozszerzyliśmy naszą działalność na kolejny rynek do Rumunii. Wystartowanie ze swoją ofertą podczas jednego roku do czterech Państw kosztowało nas naprawdę dużo energii. Dlatego poświęciliśmy wtedy czas na ich rozwój. Nie było sensu budować kolejnych rynków w momencie, gdy nie pracujemy w 100% tam, gdzie już działamy.

To wszystko wymagało wiele czasu a my ten naturalny rozwój akceptowaliśmy. Dzięki temu wystartowaliśmy do roku 2018 w pełni siły i z odważnymi marzeniami, abyśmy mogli zapewnić luksusową opiekę, również kobietom z Polski, Słowenii i Chorwacji.

ROZSZERZANIE OFERTY PRODUKTÓW

Therese na początku zajmowało się wyłącznie sprzedażą toaletek. Naszym pierwszym modelem była toaletka Marie Therese, Madame Clotilde i Marie Antoinette. Jednak ciągle staraliśmy się poszerzać naszą ofertę. Dodawaliśmy nowe kolory. Oprócz tradycyjnej białej toaletki znajdziecie u nas także czarną, różową, brązową i złotą. Proste, delikatne, eleganckie kolory.  

W 2017 roku zaczęliśmy szukać kolejnych sposobów jak możemy wspierać kobiece piękno. Do oferty naszego asortymentu dołączyły szkatułki na biżuterię i lustra. Po zmianie marki na aktualną nazwę Therese, wprowadziliśmy do oferty również perfumy.

Jednak wciąż jeszcze to nie jest koniec. Kobiece piękno jest czymś tak wspaniale inspirującym, że ciągle mamy nowe pomysły, w jaki sposób rozszerzyć i ulepszyć naszą ofertę. Dlatego planujemy dodać do oferty biżuterię, nocne stoliki i inne małe meble w podobnym prowansalskim stylu. Chcemy, aby kobiety miały jak najlepszą możliwość intensywnego uczucia piękna i luksusu.

POWSTANIE NAZWY THERESE

Nazwa Therese powstała z dwuczłonowej nazwy naszej najbardziej lubianej toaletki– Marie Therese. Krótka, zwięzła, łatwa do zapamiętania nazwa, symbolizująca kobiecą moc.

Cieszymy się, że ta nazwa kojarzy się jedną z najwspanialszych kobiet w historii,  że to połączenie nazwy z tym, co jest dla nas najważniejsze (wspierać niesamowite kobiety w staraniu się o ich piękno i wygodę), delikatnie się łączy w tak silnej historycznie i wspaniałej kobiecie. W osobie Marii Teresy.

Macierzyństwo, wyjątkowość, siła, piękno, kobiecość, siła, intuicja, rewolucja, odwaga i podziw.

Cechy, które ma w sobie każda kobieta. Każda. Tylko musi je rozwinąć we właściwy sposób. Zrozumieć, że jest doskonała, piękna i wyjątkowa.  

Chcemy, aby każda piękna osoba usiadła wieczorem przed toaletką, uśmiechnęła się do siebie w lustrze, odłożyła do szkatułki nie tylko biżuterię, ale cały smutek i obawy. Aby użyła wspaniałych perfum, które są jej uosobieniem i delikatnymi ruchami rozprzestrzeniła zapach wokół siebie. Aby z buteleczki nie ulatniał się tylko kwiatowy zapach, ale aby była to również sama kobieta. Taka, jaka naprawdę jest.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pełna (Desktop) wersja
Potrzebujesz pomocy?Potrzebujesz pomocy?