Wybierz toaletkę według swojej osobowości

KategoriaFiltr
 
 
 
 
 

Wybierz toaletkę według swojej osobowości

23.07.2019.

Rozejrzyj się po ulicy. Nie znajdziesz dwóch takich samych kobiet. Każda z nich jest w czymś specyficzna, wyjątkowa. Jedna chodzi w drogich kostiumach, włosy ma związane w ciasny kok i telefon przy uchu. Druga ma piękną kwiecistą spódnicę, długie falowane włosy i marzycielski wzrok. Wokół trzeciej biega stadko małych dzieci.

Możesz chodzić całymi dniami i nie przestaniesz się dziwić wyjątkowością kobiet. Być może jest to jeden z powodów, dla których mężczyźni oglądają się za pięknymi kobietami przez całe życie.☺ I chociaż możemy powiedzieć o każdej kobiecie, że zawsze jest inna, wciąż ma pewne cechy lub uczucia, które ją pociągają. Które ją określają.

Te odczucia można również wykorzystać przy wyborze toaletki. Aby dzięki prostym kryteriom wybrać mebel, który dokładnie spełni jej wymagania a ona pokocha go od pierwszych chwil.

Kobieta romantyczna 

Uwielbia styl prowansalski, miękkie białe meble, piękne sukienki i wierzy w miłość do grobowej deski. Oddycha i nadal jest uroczą księżniczką.

Kobieta romantyczna oznacza czułość, kwiaty, miękkość i historię, która musi być wszędzie wokół niej. Toaletka Madame de Pompadour z uroczym lustrem w kształcie serca, bajkowa toaletka Marie Antoinette lub toaletka Rachel Blanche idealnie pasują do jej sypialni.

Kobieta nowoczesna 

zym dniem, a meble w stylu vintage są zupełnie nie w jej stylu. Lubi nowoczesne technologie i osiągnięcia XXI wieku. Jest świadoma swojej siły i umiejętności. Docenia minimalizm i czyste linie. Siedzenie za toaletką otwiera lub zamyka jej udane dni robocze.

Nie potrzebuje dużo półek i przestrzeni, ponieważ jej kosmetyki i biżuteria nie są zbyt liczne, ale są bardzo dobrej jakości. Odpowiadać jej będzie Toaletka Eleanor Aquitaine lub toaletka Diana de Poitiers. Również toaletka Valentine de Sainte idealnie wpasuje się do delikatnego i nowoczesnego wnętrza.

Kobieta troskliwa

Wszyscy zwracają się do niej o pomoc, dom jest zawsze pełen dzieci i jest otwarta dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Jest miła i piękna, dobro wprost od niej emanuje i utrzymuje się wokół niej. Dba o łagodność, życzliwość i wrażliwość. I to znajduje odzwierciedlenie w jej stylu makijażu.

Lubi stabilne tło i wybiera solidniejsze toaletki w stylu barokowym, takie jak toaletka Louise de Boyer i toaletka Louise de Prie. Może również postawić na romantyczne klasyki w niezwykłych kolorach (toaletka Charlotte „Gray” Savoy) lub wzorach (Josephine Baker).

Kobieta praktyczna

Lubi prostotę i precyzję. Wnętrze jej domu jest zdominowane przez biel lub czerń. Praktyczna kobieta patrzy na użyteczność i cel, a potem na wygląd. Nie obwiesza się ozdobnym wzornictwem, ale detalami, które pasują do praktyczności, stabilności i trwałości mebli.

Zainteresuje ją toaletka Isabelle Aragon lub toaletka Valentine de Sainte. Jeśli w jej domu dominuje czerń, polubi toaletkę Zoé Talon.

Kobieta magiczna

Jest po prostu piękna. Jest kobieca, magiczna i perfekcyjna. Wie dokładnie, jak się malować, jak być kobietą, jak być idealną. Kobieta, która jest magicznie piękna. Uwielbia modę, biżuterię i bez odpowiedniego przygotowania nawet nie otwiera drzwi, aby odebrać paczkę od listonosza. Uwielbia się bawić. Próbuje. Eksperymentuje. Ale z jej wyczuciem i talentem zawsze kończy się to doskonale.

Kobieta magiczna tworzy szczere fundamenty, królestwo, w którym może puścić wodze fantazji i sprawić, że nie będzie można się jej oprzeć. W jej sypialni nie może zabraknąć wytrzymałej toaletki Albinia Fontana lub czarującej toaletki Agnés Sorel. Najodważniejsza z nich wpuści do wnętrza czarny kolor, aby podkreślić, który mebel jest naprawdę ważny, więc dominującą cechą sypialni stanie się toaletka Rachel Ruysh.


Nie szukaj tego, kim chcesz być. Bierz pod uwagę to, kim już jesteś. Jesteś idealną kobietą. Niezależnie od tego, czy dominuje w Tobie praktyczność, romantyzm, nowoczesność czy magia. Wyciągnij swoje siły na wyżyny i emanuj blaskiem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pełna (Desktop) wersja
Potrzebujesz pomocy?Potrzebujesz pomocy?