Inspiracje

KategoriaFiltr
 
 
 
 
 

Inspiracje

15.04.2020.
Marzysz o własnym „kawałku raju”? Stwórz go Sobie w domu

Każda z nas chciałaby mieć w domu przynajmniej jedno miejsce należące tylko i wyłącznie do niej. W końcu już dawno temu królewny miały w swoich komnatach wspaniałe kąciki piękności, w których mogły się rozpieszczać. Aby uzyskać coś podobnego, nie musisz jednak kupować zamku ani wymyślać przebrania z przeszłości. Doskonały kącik możesz sobie stworzyć także u siebie w domu. 

 

 
21.02.2020.
Urządzasz dom? Podpowiemy ci, jakie kolory wybrać

Kolory otoczenia mają na nas duży wpływ. Właśnie dlatego ich wybór w znaczącym stopniu decyduje o ogólnym samopoczuciu w domu. Warto wiedzieć, w jaki sposób oddziałują na nas poszczególne barwy. Jedynie w ten sposób stworzymy sobie dom, który będzie naszym codziennym wsparciem i miejscem odpoczynku.

 
22.01.2020.
Dlaczego każda kobieta powinna mieć szkatułkę na biżuterię?

My, kobiety, nigdy nie mamy dosyć biżuterii, jednak często nie dbamy o nią tak, jak na to zasługuje. Dla ochrony biżuterii najistotniejszy jest sposób jej przechowywania. Wiele z nas ma porozrzucaną biżuterię w szufladzie, w łazience w pudełku czy na toaletce. Nie ma co się zatem dziwić, że nasza biżuteria ma krótką żywotność, szybko się niszczy czy zmienia odcień i nie wygląda już tak jak wtedy, gdy ją kupiłyśmy.

 
22.10.2019.
Romantyka z Francji. Urządź swoje miszkanie w stylu prowansalskim

Czarujące mieszkanie, którego atmosfera przypomina francuskie wioski, jest marzeniem wielu ludzi. Styl prowansalski jest nadal bardzo popularny i zapiera dech w piersiach, choć jego początki sięgają drugiej połowy XVIII wieku. Wielu z nas lubi zapędzić się w świat pełen lawendy, w piękną jasną przestrzeń wypełnioną naturalnymi materiałami i kremowymi kolorami. Do otoczenia przytulnego i kojarzącego sie z miękkością.

 
09.09.2019.
Biżuteria „must-have“, której nie może zabraknąć w twojej szkatułce na biżuterię

Czy ty też najczęściej wyjmujesz z szafy te topy i spodnie, z których łatwo się komponuje piękne stylizacje? Podobnie jest z biżuterią. Dlatego dobrze jest mieć w domowej szkatułce na biżuterię więcej rzeczy, które pasują niemal do wszystkiego, a przy tym wyglądają wyjątkowo. Chcesz wiedzieć, o które chodzi?

 
23.07.2019.
Wybierz toaletkę według swojej osobowości

Rozejrzyj się po ulicy. Nie znajdziesz dwóch takich samych kobiet. Każda z nich jest w czymś specyficzna, wyjątkowa. Jedna chodzi w drogich kostiumach, włosy ma związane w ciasny kok i telefon przy uchu. Druga ma piękną kwiecistą spódnicę, długie falowane włosy i marzycielski wzrok. Wokół trzeciej biega stadko małych dzieci.

 
11.06.2019.
Od starości do teraźniejszości

W dzisiejszych czasach, gdzie każdy gdzieś się śpieszy, większość kobiet maluje się rano w łazience przy słabym oświetleniu, w pracy lub nawet w aucie. Być może powinniśmy czerpać inspirację z minionych stuleci i zawsze znaleźć dla siebie czas na to, abyśmy mogli zadbać o swoją cerę lub w spokoju się umalować. Ciągle służą do tego toaletki.

 
18.01.2019.
Czy wiesz jak prawidłowo czyścić pędzle do makijażu? Doradzimy ci

W czasach dawno minionych pędzle do makijażu służyły tylko profesjonalnym wizażystkom. Dzisiaj, każda z nas ma ich wśród swoich kosmetycznych przyborów nawet kilka. Jaką żywotność mają pędzle do makijażu? Jak prawidłowo o nie dbać?

 
17.01.2019.
6 rad na romantyczną sypialnie w stylu vintage

Romantyczna, przytulna i elegancka. Marzysz o sypialni w stylu vintage? Podczas urządzania bądź ostrożna. Styl vintage ma swoje reguły i zasady, których należy dotrzymać. Poradzimy ci, które to.

 
17.01.2019.
Miło was poznać, jesteśmy THERESE

Każdej kobiecie pasuje być królową. Mieć dla siebie czas, rozpieszczać się i cieszyć się luksusem. Tak jak kiedyś, gdy damy musiały być piękne i wyjątkowe.

 
 
 
Pod Waszym pięknem się podpiszemy

Odwiedź nasz blog i inspiruj się nowościami ze świata stylu, piękna i powabu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pełna (Desktop) wersja
Potrzebujesz pomocy?Potrzebujesz pomocy?