Inspiracje

KategoriaFiltr
 
 
 
 
 

Inspiracje

09.09.2019.

Czy ty też najczęściej wyjmujesz z szafy te topy i spodnie, z których łatwo się komponuje piękne stylizacje? Podobnie jest z biżuterią. Dlatego dobrze jest mieć w domowej szkatułce na biżuterię więcej rzeczy, które pasują niemal do wszystkiego, a przy tym wyglądają wyjątkowo. Chcesz wiedzieć, o które chodzi?

 
23.07.2019.

Rozejrzyj się po ulicy. Nie znajdziesz dwóch takich samych kobiet. Każda z nich jest w czymś specyficzna, wyjątkowa. Jedna chodzi w drogich kostiumach, włosy ma związane w ciasny kok i telefon przy uchu. Druga ma piękną kwiecistą spódnicę, długie falowane włosy i marzycielski wzrok. Wokół trzeciej biega stadko małych dzieci.

 
11.06.2019.

W dzisiejszych czasach, gdzie każdy gdzieś się śpieszy, większość kobiet maluje się rano w łazience przy słabym oświetleniu, w pracy lub nawet w aucie. Być może powinniśmy czerpać inspirację z minionych stuleci i zawsze znaleźć dla siebie czas na to, abyśmy mogli zadbać o swoją cerę lub w spokoju się umalować. Ciągle służą do tego toaletki.

 
18.01.2019.

W czasach dawno minionych pędzle do makijażu służyły tylko profesjonalnym wizażystkom. Dzisiaj, każda z nas ma ich wśród swoich kosmetycznych przyborów nawet kilka. Jaką żywotność mają pędzle do makijażu? Jak prawidłowo o nie dbać?

 
17.01.2019.

Romantyczna, przytulna i elegancka. Marzysz o sypialni w stylu vintage? Podczas urządzania bądź ostrożna. Styl vintage ma swoje reguły i zasady, których należy dotrzymać. Poradzimy ci, które to.

 
17.01.2019.

Każdej kobiecie pasuje być królową. Mieć dla siebie czas, rozpieszczać się i cieszyć się luksusem. Tak jak kiedyś, gdy damy musiały być piękne i wyjątkowe.

 
 
 
Reklamné okno
 
 
Pod Waszym pięknem się podpiszemy

Odwiedź nasz blog i inspiruj się nowościami ze świata stylu, piękna i powabu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pełna (Desktop) wersja